Produkty
Newsletter

Chciałbyś otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące klimatyzatorów firmy Samsung?

Zapisz się już teraz na subskrybcję Newslettera.

O FIRMIE

Firma Bart Import Poland funkcjonuje na rynku polskim od 15 lat. Nasza intensywna praca i dynamiczny rozwój sprawiły, iż dziś jesteśmy czołowym dostawcą urządzeń w branży klimatyzacji, ogrzewania przemysłowego oraz maszyn do obróbki betonu. Przez ostatnie lata potencjał produktowy i kadrowy firmy znacznie się powiększył. Chcąc rozszerzyć asortyment sprzedawanych urządzeń oraz obsługę szerszego spektrum klientów jesteśmy prężnie rozwijającym się dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych marki LG.

Zawsze stawiamy na jakość naszych produktów dlatego promujemy markę , która jest uważana za niezwykłą na całym świecie. Urządzenia klimatyzacyjne LG dedykowane są dla rozwiązań indywidualnych jak i komercyjnych zapewniając wysoką wydajność energetyczną. Dzięki redukcji zużycia energii elektrycznej ograniczają degradację środowiska naturalnego. Z klimatyzatorami LG cieszysz się czystym,cichym i komfortowym środowiskiem.

W naszej ofercie znajdują się również urządzenia służące obróbce powietrza tj. nagrzewnice mobilne i stacjonarne, osuszacze powietrza, kurtyny powietrzne. Odrębną gałęzią działalności firmy są produkty związane z budownictwem i gospodarką paliwową, do których należą m.in. maszyny budowlane, stacje i dystrybutory paliw oraz zbiorniki o dużych pojemnościach. Nasze marki produktowe STEELmobile, AQUA-AIR oraz POWER TEC znalazły uznanie wśród licznych odbiorców krajowych i zagranicznych, a także uzyskały wiele nagród i wyróżnień m.in. Złoty Medal MTP 2009 oraz Grand Prix Wielkopolski

Jednocześnie w trosce o jak najlepszą obsługę naszych Partnerów Handlowych podwyższamy wewnętrzne standardy jakościowe. Jednym z elementów tych działań było wdrożenie systemu ISO 9001 oraz uzyskanie certyfikatu RZETELNA FIRMA, co spowodowało, iż jesteśmy postrzegani jako nowoczesna, godna zaufania i warta współpracy firma. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin nowego serwisu internetowego www.bartimport.pl gdzie możecie Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Wierzymy, że starania, które podejmujemy zapewnią korzyści na wszystkich poziomach współpracy, umożliwiając nam osiągnięcie wspólnego sukcesu.